VenBOX ITV-K1 z tunerem DVB-T2

Urządzenia Android-Box przeznaczone są głównie do odtwarzania multimediów. Służą więc do oglądania filmów online lub stacjonarnie poprzez podłączone nośniki danych. Funkcje te można jednak rozszerzyć o tradycyjną telewizję – niezbędny będzie do tego sprzęt z tunerem TV cyfrowej. Dzięki temu w każdej chwili możemy szybko przełączyć się podczas przeglądania internetu czy grania w proste gry, na oglądanie ulubionego kanału.

W recenzji opiszę urządzenie typu Android-Box o nazwie VenBOX ITV-K1 w wersji z tunerem naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T2.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Specyfikacja VenBOX ITV-K1 (DVB-T2)

Procesor: Amlogic S805 1.5 Ghz Cortex A5 (czterordzeniowy)
Procesor GPU: Mali-450 600 MHz (ośmiordzeniowy)
Pamięć operacyjna: 1 GB DDR3
Pamięć wewnętrzna: 8 GB eMMC
Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 802.11 b/g/n - 2,4 GHz
Wyjście wideo: HDMI 1.4b (wsparcie dla HDMI-CEC),
jack 3,5
Wyjście dźwięku: poprzez HDMI,
cyfowe optyczne SPDIF,
analogowe stereo jack 3,5
Interfejsy zewnętrzne:

złącze Ethernet RJ-45 (10/100 Mbps),
czytnik kart Micro SD,
4 porty USB 2.0,

jack 3,5 (4-polowy),
wejście i wyjście antenowe,
odbiornik (pilot w zestawie)

Kontroler:

pilot dedykowany z nadajnikem IR
(zasilanie 2xAAA - brak baterii w zestawie)

Wbudowany dekoder TV: DVB-T2
(kompatybilny ze standardem DVB-T MPEG-4)
Zasilanie: DC 12V, 1,5 A (zasilacz w zestawie)
System operacyjny:

Android 4.4.2 (KitKat)

Wymiary urządzenia:

13 x 12 x 3,2 cm

Opakowanie i zawartość zestawu

Pudełko jakie otrzymaliśmy wykonane jest z tektury o białym wykończeniu. Składa się górnej przykrywki i dołu połączonego ze środkiem, aby utrzymać przykrywkę. Wzdłuż całej długości pudełka przebiega błyszcząca wstążka, która jest rozwinięciem motywu litery K na wierzchu opakowania. Na spodzie umieszczono specyfikację ogólną urządzenia. Na jednym z krótkich boków mam grafiki XBMC, Sklepu Google Play oraz nazwę kodeku H.265 HEVC. Pudełko swoim wyglądem estetycznym wyglądem, wydaje się ładnie prezentować w roli prezentu.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Po zdjęciu górnej części widzimy środek pudełka wykończony w kolorze niebieskim. Obszar podzielono na miejsce dla Android-Boxa (wpasowany w dociętą gąbkę) oraz osłonę reszty akcesoriów. W niewidoczną na początku przestrzeń zmieszczono pilot, zasilacz, kabel HDMI i instrukcję.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Wymiary opakowania to 23 x 15,7 x 6,8 cm.


Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Zestaw zawiera:

1. Urządzenie VenBOX ITV-K1 z tunerem DVB-T2

Android-Box w kolorze czarnym, wykonany w większości z plastiku. Urządzenie ma bryłę prostopadłościany ze ściętymi na ostro krawędziami na górze. Rozmiarami jest nieznacznie większe od testowego VenBOX ITV-MXQ. Widoczne boki i góra mają powierzchnię matową, zaś ścięte obszary są błyszczące. Na górze umieszczono nadrukowane logo modelu K1.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Dioda, która jest zarazem włącznikiem urządzenia, przechodzi z lewej krawędzi do wgłębienia na górze. Gdy urządzenie pracuje normalnie nabiera ona jaskrawego koloru niebieskiego; w trybie uśpienia świeci na czerwono.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Na lewej ściance mamy wszystkie 4 standardowe porty USB oraz slot na kartę Micro SD. Z tyłu umieszczono resztę złączy: wejście i wyjście antenowe, port jack 3,5 (czteropinowy – wyjście obrazu i dźwięku stereo), Ethernetowy RJ45, wejście HDMI, optyczne wyjście dźwięku SPDIF oraz wtyk zasilania.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Dolna część posiada 4 małe gumowe nóżki oraz liczne otwory ułatwiające wentylację urządzenia. Malutki otwór na spodzie obudowy pozwala wcisnąć ukryty przycisk recovery. Producent przewidział możliwość zawieszenia K1 na ścianie przy wykorzystaniu dwóch wyprofilowanych otworów.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

2. Pilot dedykowany

Dość lekki, wykonany z czarnego plastiku – górna część dodatkowo ma fakturę na styl szczotkowanego aluminium, przez co nie widać na niej śladów po palcach. Pilot jest dość długi – 17,5 cm, ale umieszczono na nim wiele klawiszy ułatwiających obsługę funkcji dekodera. W takim przypadku przydatne są umieszczone najniżej klawisze numeryczne (pozwalające również na wprowadzanie tekstu w takim stylu jak na standardowych telefonach komórkowych).

Na pilocie znajduje się klawisz myszki, który przełącza pilot w tryb sterowania kursorem za pomocą klawiszy strzałek. Rozwiązanie to nie jest takie wygodne jak tryb Air-Mouse stosowany w innych kontrolerach, ale sporadycznie może się przydać.

Warty uwagi jest także klawisz DTV, który w mgnieniu oka uruchamia aplikację do obsługi tunera TV. Dzięki temu, nawet osoba bez doświadczenia w obsłudze Android-Box może cieszyć się oglądaniem TV.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

3. Kabel HDMI

4. Zasilacz zewnętrzny

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

5. Instrukcja w języku angielskim

Pojedyncza kartka instrukcji z kolorowymi ilustracjami.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

 

Uruchomienie i system Android

Start systemu odbywa się bezpośrednio po podłączeniu sprzętu do zasilania i trwa nieco ponad 40 sekund. W trakcie bootowania widzimy logo procesora S805 a następnie animację MBOX. Bezpośrednio po załadowaniu systemu włączana jest aplikacja DTV i widzimy na pełnym ekranie kanał odbierany przez tuner DVB-T2 (po skonfigurowaniu kanałów).

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Urządzenie pracuje nad kontrolą systemu Android 4.4.2 z popularną wśród tego typu urządzeń nakładką. Mamy, więc domyśle kafle z listami aplikacji oraz łatwe przejście do powiązanego panelu ustawień. Oczywiście istnieje możliwość zastosowania praktycznie dowolnego innego launchera ze Sklepu Google Play lub przełączenia na domyślny systemowy launcher.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Producent nie pokusił się o większą ingerencję w system, ale zastosowany launcher wraz z ustawieniami jest dość prosty, przez co łatwy w obsłudze.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Sama aplikacja DTV posiada większość ustawień oferowanych przez panel ustawień, który przypisany jest do launchera. Do „pulpitu” możemy wrócić za pomocą klawisza HOME na pilocie lub wysuwając dolny panel klawiszy na ekranie (gdy posiadamy myszkę lub kontroler Air-Mouse).

Domyślnie posiadamy podstawowy, dla tego typu urządzeń, zestaw aplikacji:

 • Kodi, 
 • DTV, 
 • FileBrowser – najprostszy menadżer plików, 
 • Miracast – współdzielenie obrazu pomiędzy różnymi urządzeniami, 
 • Player MediaCenter – do obsługi strumieniowanie wideo przez DLNA i AirPlayer, 
 • MoviePlayer,
 • MX Player,
 • PPPoE – do zarządzanie połączeniem internetowym przez kabel RJ45, 
 • Skype, 
 • Flickr, 
 • Netflix.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Dekoder telewizyjny

Standard DVB-T2

VenBOX ITV-K1 w tej wersji posiada dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T2. W Polsce zgodnie z rozporządzeniem jednego z ministerstw zajmujących się cyfryzacją kraju, obecnie nadawane kanały posługują się standardem DVB-T z kompresją MPEG-4. Nie wszystkie sprzedawane przed 2-3 laty telewizory spełniały jednak wymóg kompresji MPEG-4, ponieważ oferowały jedynie MPEG-2 - z tego powodu mimo oznaczenia DVB-T nie pozwalają na odbiór żadnego polskiego kanału TV.

Czas jaki Polska spędziła na wprowadzani naziemnej telewizji cyfrowej (skrót NTC) spowodował, że zaakceptowany standard DVB-T jest obecnie już przestarzały i większość państw decyduje się na zastąpienie go nowszą wersją – DVB-T2. Zaktualizowana wersja wg szacunków pozwala na dwukrotnie bardziej efektywne wykorzystanie pasma radiowego niż DVB-T. Oznacza to, że nadawanych może być dwukrotnie więcej kanałów lub kanały w jakości SD mogą być zastępowane ich wersjami w HD.

Pełnoprawna transmisja w standardzie DVB-T2 odbywa się już od 2010 roku w Wielkiej Brytanii. Na terenie RP można zaś napotkać na okresowe transmisje kanałów testowych już od końca 2012 roku – są one prowadzone z nadajnika na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Również nasi sąsiedzi posiadają transmisje w DVB-T2.

Coraz głośniej mówi się o tym, że i w Polsce standard DVB-T2 zostanie upowszechniony i z biegiem czasu będzie zastępować obowiązujący DVB-T2. Dzięki temu, że standardy te są kompatybilne wstecz, to każdy sprzęt obsługujący DVB-T2 pozwala na właściwy odbiór DVB-T (również MPEG-4).

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Działanie aplikacji obsługującej tuner TV

Aplikacja DTV do obsługi tunera może stanowić sama w sobie centrum konfigurowania i działania urządzenia. Jej główną funkcją jest wyświetlanie kanałów telewizyjnych na pełnym ekranie i to właśnie użytkownik widzi bezpośrednio po starcie urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że dla „zwykłego” użytkownika system Android w tle nie jest praktycznie zauważalny, a sama obsługa za pomocą dołączonego pilota jest niemal identyczna jak w przypadku każdego innego dekodera lub telewizora.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

W tym widoku, za pomocą pilota, można przełączać kanały, wyświetlać informację o obecnie nadawanym czy przełączyć się na listę z widokiem przewodnika EPG. Sprzęt pozwala na ustawienie harmonogramu oglądania kanałów, bądź ich nagrywania. Obsługiwana jest też funkcja TimeShift, która pozwala na zatrzymanie, bądź cofnięcie nadawanej audycji o kilka minut.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Aplikacja posiada menu główne podzielone na 3 zakładki i kilka kategorii. W zakładce DTV widać podgląd kanału oraz odnośniki do wyszukiwania kanałów, zarządzania listą kanałów, wyświetlania przewodnika EPG i konfigurowania opcji związanych z tunerem. W zakładce Application można dodać skróty szybkiego dostępu do aplikacji zainstalowanych w naszym systemie Android. Ostatnia zakładka Settings zawiera szereg ustawień samego systemu. Wiele z tych opcji zawartych jest w panelu ustawień przypiętym do domyślnego launchera. Ciekawa opcja to błyskawiczne zwolnienie niepotrzebnie zajętej pamięci systemowej w menu System Information.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 

Po podłączeniu kabla antenowego do gniazda RF IN wystarczy jedynie wybrać opcje automatycznego wyszukiwania kanałów. W moim przypadku posiadam obecnie dostęp do 3 niekodowanych różnych Muxów, które nadają łącznie 24 kanały telewizyjne. Dekoder wykrył wszystkie podczas skanowania, które trwało około 3-4 minut. Na liście niektóre z nich się zdublowały, ponieważ część kanałów zostało dodanych z innego masztu nadawczego (dlatego na liście widoczna jest liczba 42).

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

EPG zostało pobrane błyskawicznie i telewizja DVB-T działała, tak jak powinna. Nie zauważyłem żadnych przycięć w obrazie na kanałach SD jak i HD (TVP 1 HD i TVP 2 HD).

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

VenBOX ITV-K1 występuje także w wersji z zamontowanym tunerem DVB-S2 – cyfrowa telewizja satelitarna.


Obsługa peryferiów

Urządzenie posiada aż 4 duże porty USB, przez co nie powinno być problemu i konieczności stosowania dodatkowych hubów USB. Jak zwykle sprawdziłem działanie różnych urządzeń, z których potrzebą może się napotkać typowy właściciel Android-Boxa.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Dołączony pilot spełnia swoją funkcję, ale czasem przydać może się podłączenie myszki lub klawiatury. Działają one standardowo – czy to kablowe, czy radiowe z adapterem. Po wpięciu myszki na ekranie ukazuje się kursor i obsługa systemu Android przypomina posługiwanie się każdym innym komputerem. Jak wspominałem w recenzji kontrolera MeLE F10 Deluxe, bardzo przydał mi on do gustu i współpraca z urządzeniem od VenBOX przebiegała bardzo komfortowo.

Również pamięci przenośne wykrywane były prawidłowo. Sprawdziłem m.in. pendrive 64 GB, dysk 2,5'' w obudowie o pojemności 256 GB (zasilany przez kabel USB typu Y bezpośrednio z dwóch portów box'a). Pamięć na dane użytkownika można najprościej rozszerzyć za pomocą karty Micro USB umieszczanej wprost w wbudowanym czytniku – gdy jest wpięta, to praktycznie jej nie widać we wgłębieniu obudowy.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Z ważnych rzeczy do podłączenia, sprawdziłem także moją kamerkę internetową firmy Creative. Była poprawnie wykrywana przez pierwszą lepszą aplikację do robienia zdjęć i nagrywania.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Wydajność i obsługa kodowania wideo

Do obsługi wideo w większości przypadków wystarcza dołączone Kodi (tutaj w wersji Helix 14), ale zawsze można użyć innego odtwarzacza, np. MX Player z zestawem kodeków. K1 oparty jest o procesor Amlogic S805, który sprawdza się bardzo dobrze przy odtwarzaniu wielu różnych formatów wideo - zdążyłem to już sprawdzić przy okazji testu innych urządzeń. Jako jeden z nielicznych obsługuje sprzętowe dekodowanie wideo w najnowszym kodeku H.265, w którym filmy mogą zajmować niemal 1/3 mniejszy rozmiar niż w przypadku H.264 i ponad 2/3 od kodowanych w formacie starszym.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Kodi radzi sobie równie dobrze z obsługą strumieni wideo bezpośrednio z internetu. Wtyczki Telewizja Polska (od SD-XBMC) i nasza m-TVGuide nie powodują problemów w stabilnym działaniu systemu. Zastosowanie metody oglądania kanałów IPTV za pomocą sposobu jaki opisałem w artykule Android-Box jako dekoder IPTV, pozwala cieszyć się licznymi kanałami internetowymi. Może to stanowić ciekawe uzupełnienie oferty telewizji DVB-T.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Będę grał w grę

Nie jestem co prawda aktywnym graczem od kilku ładnych lat, ale postanowiłem sprawdzić jak sobie radzi K1 w starciu z przykładową grą 3D. Mój wybór padł na darmowe, ale całkiem interesujące i co ważne, dość bogate dynamicznie wyścigi - Asphalt 8: Airborne.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Po konfiguracji sterowania okazało się, że pilot MeLE F10, może posłużyć jako kontroler, lecz jedynie przy użyciu strzałek kierunkowych i kilku innych dodatkowych przycisków po stronie klawiatury. Reakcje na sterowania były natychmiastowe i bez problemu udało mi się przejechać pierwszy wyścig.

Sama gra wygląda dość ładnie, ale jej płynność mogę ocenić jedynie wizualnie, ponieważ system nie pozwala na wyświetlanie klatek FPS. Szczuję, że jest to około 25 k/s, co w przypadku tej gry, na tym sprzęcie, pozwala na całkiem przyjemną zabawę. Największym wąskim gardłem w uzyskaniu większej płynności jest ilość posiadanej pamięci ram.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Aktualizacja oprogramowania

W trakcie testów odkryłem, że system w rzeczywistości pracuje w rozdzielczości HD Ready (1280x720px), która następnie skalowana jest do rozdzielczości Full HD (1920x1080px). Problem ten dość często występuje w urządzeniach tego typu, jednak z mojego doświadczenia wynika, że wystarczy aktualizacja oprogramowania, która zawiera odpowiednio dopasowany kernel (jądro systemu).

W związku z czym skontaktowałem się z dystrybutorem sprzętu, aby dowiedzieć się czy problem ten jest możliwy do rozwiązania. Na odpowiedź nie musiałem czekać długo - otrzymałem paczkę z aktualizacją firmware dla K1, która wymaga wgrania na kartę Micro SD. Instalacja następnie wymaga kilku prostych kroków:

 1. Przygotowaną kartę pamięci podłączamy do urządzenia i włączamy je.
 2. Przechodzimy do aplikacji OTA Upgrade (lub przez panel ustawień System Update).
 3. Wybieramy Select i zaznaczamy ścieżkę do naszego pliku z aktualizacją.
 4. Klikamy Update. Urządzenie się zrestartuje i zacznie wgrywać nowe oprogramowanie.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Proces trwa około 5 minut i urządzenie startuje w rozdzielczości Full HD - różnica widoczna gołym okiem, ale można to także sprawdzić chociażby w aplikacji CPU-Z.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Inne ważne zmiany po aktualizacji oprogramowani do wersji KOT49H.20150505.V0823:

 • nowy ekran i animacja VenBOX podczas ładownia systemy,
 • spolszczenia wielu aplikacji oraz domyślnego launchera,
 • zmiana kafelka z nazwą i logiem XBMC na Kodi,
 • poprawiono identyfikację urządzenia jako VenBOX (marka) iTV-KI (model),
 • odblokowano dostęp poziomu Root.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1
Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Aktualizacja dostępna jest w zakładce Załączniki na stronie dystrybutora VenSys.pl.

Zgodnie z moimi informacjami, w dalszych planach jest wydanie aktualizacji z nowszą wersją Kodi, która zawierać będzie pełen zestaw skonfigurowanych polskich wtyczek.


Podsumowanie

Podczas testów urządzenie VenBOX ITV-K1 pracowało prawidłowo. Kodi jako główny program do multimediów sprawuje się na tym sprzęcie tak jak powinien, a dzięki wtyczką można oglądać filmy z popularnych polskich serwisów VOD. Nie napotkałem też, problemów z odtwarzaniem materiałów wideo z podłączonego pendrive.

Wyświetlany przez tuner tv obraz jest ostry i płynny. Sama aplikacja do obsługi telewizji może stanowić główne menu urządzenia - dzięki swej prostocie, każdy jest w stanie ją obsłużyć.

Urządzenie nadaje się w sam raz jako odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej, zaś system Android, który jest jego podstawą daje duże możliwości – filmy VOD, przeglądanie internetu czy sporadycznie, granie w gry. Można je podpiąć nie tylko do TV, ale np. do projektora poprzez HDMI i w ten sposób oglądać kanał telewizyjne.

Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1 Mods-KODI - test VenBOX ITV-K1

Zalety:

 • spójny i prosty w obsłudze launcher oraz panel ustawień,
 • pilot z klawiaturą numeryczną,
 • ukryta antena Wi-Fi,
 • duża liczba portów USB,
 • cyfrowe optyczne wyjście dźwięku,
 • analogowe wyjście obrazu,
 • dobra wydajność i stabilność systemu,
 • wsparcie dla dużej ilości formatów wideo,
 • możliwa obsługa pilotem telewizora (przez HDMI-CEC),
 • otwory umożliwiające zawieszenie urządzenia.

Wady:

 • brak wbudowanego Bluetooth,
 • rzeczywista rozdzielczość pracy systemu to HD Ready (problem wyeliminowany w najnowszej aktualizacji firmware),
 • do pełen obsługi niezbędna jest myszka lub kontroler typu Air-Mouse z klawiaturą.

 

Gdzie kupić?

Urządzenie VenBOX ITV-K1 z tunerem DVB-T2 można zakupić za 449 zł w sklepie VenSys.pl.
Model K1 z tunerem DVB-S2 kosztuje zaś 469 zł.
Ceny aktualne w dniu zamieszczenia recenzji.


VenBOX VenSys mods-kodi.pl
Podziękowania dla sklepu VenSys.pl, właściciela i dystrybutora marki VenBOX,
za
udostępnienie urządzenia na rzecz testów na portalu mods-kodi.pl


Linki:

 

Rabat dla użytkowników Mods-KODI

Kupon rabatowy Mods-KODI

Przypominam, że sklep VenSys.pl wciąż oferuję rabat dla użytkowników portalu Mods-KODI.

Aby otrzymać zniżkę w wysokości 5%, przy składaniu zamówienia w polu Kupon rabatowy należy wpisać kod:

Mods-KODI

 

Rabat można wykorzystać dla wszystkich urządzań z działu Android RTV przy pierwszym zakupie w tym sklepie (z wyłączeniem produktów objętych promocją).

Podziel się tym artykułem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
#1 | bsa-vensys dnia października 07 2015 23:55:33
iTV-K1-S2 http://www.vensys...tuner.html jest na 99% podobny do testowanego. Różnica jest tylko w płytce DVB oraz aplikacji do oglądania telewizji satelitarnej zamiast naziemnej.
#2 | kemir71 dnia czerwca 01 2015 23:40:01
Ta firma ma też boxa z androidem i tunerem DVB-S2. Może jeszcze o nim coś napiszecie
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 50% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 50% [1 głos]
Dobre Dobre 0% [Brak oceny]
Średnie Średnie 0% [Brak oceny]
Słabe Słabe 0% [Brak oceny]
Logowanie
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Kliknij tutaj żeby się zarejestrować.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij tutaj żeby otrzymać nowe.
Aktualne projekty
mTVGuide
Ukończone: 100%

Aktualizacja: 15.07.2022
Szukaj
Ostatnie artykuły
  Instrukcja obsługi
  A95X F3 Air II - rec...
  A95X F3 Air II - rec...
  Pojedynek najmocniej...
  Hakii Action - słuc...
  Tronsmart Element Me...
  Havit D006 Computer ...
  Tronsmart Element T2...
  Hakii Travel - głos...
  Hakii Mars - poręcz...
Statystyki
Online

Gości: 4
Użytkowników: 0
Statystyki rejestracji

Dzisiaj: 0
Wczoraj: 0
W tym tygodniu: 3
W poprzednim tygodniu: 5
W tym miesiącu: 0
W poprzednim miesiącu: 15
W tym roku: 180

Zarejestrowanych: 30779

Najnowszy: svenbergmusic